TTCP s.r.o.
 Česky/Czech English/Anglicky

Software & Business Solutions  

TTCP s.r.o.
Dobřichov č.p. 14
Dobřichov
289 11
Česká republika

Tel.: +420 603 764 684
E-mail: info@ttcp.cz

Vedení projektu v oblasti IS/IT

Pro naše partnery či klienty zajišťujeme služby související s návrhem a vedením projektů oblasti IS/IT. Naši odborníci mají bohaté zkušenosti , které již mnohokrát uplatnili ke spokojenosti našich zákazníků a partnerů.

Outsourcing

Pokud si vyberete spolupráci s TTCP, získáte spolehlivého, dynamického a zkušného partnera, s nímž dosáhnete vytyčených cílů. Naše outsourcingové služby jsou šité na míru konkrétnímu požadavku. Zvolíte-li TTCP, získáte optimálně složený tým, který vám pomůže s řešením vašeho projektu, ať už se jedná o analýzu, vývoj aplikací, údržbu, systémovou nebo uživatelskou podporu či integrační problém. Dosáhnete také snížení finančních nákladů. Outsourcing využijete vždy na konkrétní problém / projekt, který v dané chvíli potřebujete řešit. Nemusíte zaměstnávat spousty drahých IT specialistů. Outsourcing je v dnešní době běžnou praxí a jeví se jako velmi výhodná forma spolupráce.

Návrh, vývoj a údržba firemních aplikací

Potřebujete aplikaci šitou na míru vaší firmě? Máte stávající informační systém a potřebujete jej upravit, přidat další funkce? Vyvíjíme aplikace dle požadavků našich klientů, poskytujeme jim podporu i školení a pochopitelně i pomoc při testování a zavádění do provozu. U již stávajícíh informačních systémů vám můžeme pomoci vyvinout další funkce. Pomůžeme vám při analýze dat, uživatelských chyb a tvorbě reportů.


Go To Home Page Home Page  Next Go To Next Page